Каталог: Државна комисија за спречување корупција > Министер

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за економија


Дритон Куќи [21 јуни, 2016]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за животна средина и просторно планирање


Садула Дураки [20 јули, 2017]

Дамјан Манчевски [29 јуни, 2017]

Башким Амети [16 мај, 2016]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за здравство


Арбен Таравари [02 октомври, 2017]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за информатичко општество и администрација


Дамјан Манчевски [06 март, 2018]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за култура


Роберт Алаѓозовски [20 јули, 2017]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за локална самоуправа


Сухејл Фазлиу [20 јули, 2017]

Ширет Елези [28 мај, 2017]

Шикрет Елези [21 јуни, 2016]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за одбрана


Радмила Шекеринска Јанковска [02 септември, 2018]

Талат Џафери [03 април, 2016]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за транспорт и врски


Владо Мисајловски [03 април, 2016]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за труд и социјална политика


Диме Спасов [30 јуни, 2016]

Државна комисија за спречување корупција > Министер > Министерство за финансии


Кирил Миноски [12 јули, 2016]

Каталози